dj-wroclaw-wodzirej-legnica-prezenter-muzyczny-jelenia-gora

 

 


DJ Rafi

- Staramy się być najlepszą z możliwych usług na rynku w naszej branży. Specjalizujemy się w prowadzeniu wesel i eventów. Poprzez profesjonalny dobór repertuaru muzycznego oraz atrakcji świetlnych na najwyższym poziomie jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów (najczęściej pary młode).

Praca z pasją i najnowocześniejszymi technologiami - to nasze motto.

Nic nie zastąpi bogatego doświadczenia i umiejętnego wyczucia gości w doborze muzyki, dodatkowo staramy się być wyposażeni w najnowocześniejsze trendy techniki zarówno sprzętu muzycznego jak i wszystkich pozostałych elementów naszego sprzętu. Zaczynająć od laptopów, poprzez mixery, mikrofony a na programowanych sterownikach świetlnych kończąc.

Pragniemy wykazywać się różnorodnością tematyczną oraz kreatywnym, inteligentym oraz humorystycznym prowadzeniem wesela aby w pamięci zarówno pary młodej jak i wszystkich gości ten dzień pozostał jak nadłużej jako wspaniałe i pełne szczęścia i radości przeżycie.

Wodzirej

Nie siedzi tylko za konsolą lecz integruje się z weselem prowadzi młodą parę i gości przez poszczególne etapy zabawy weselnej,

pamiętając zarówno o babciach i dziadkach jak i o najmłodszych uczestnikach oraz atrakcjach dla nich przeznaczonych.

Wszystkie wydarzenia są dla nas niepowtarzalne i dopasowane do konkretnych potrzeb. Muzyka jest dla nas pasją, która przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia nie tylko naszym Klientom, ale także nam samym.


Instrumentalista, humorysta, gadżeciarz "new technology", audiofil i pasjonat muzyczny

DJ Rafi.

Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: