dj-wroclaw-wodzirej-legnica-prezenter-muzyczny-jelenia-gora

 

 


Na wstępie samym to co najbardziej oczywiste:

Pamietajcie że to dla Młodej Pary najpiękniejszy dzień w życiu, wszyscy powinni cały czas o tym pamiętać;

Pamiętajcie, że to para młoda jest tego dnia numerem 1;

Nawet jeśli coś jest nie całkiem po Waszej myśli (drogi gościu), nie powinniście biec do Młodych i skarżyć się albo wytykać niedociągnięcia na weselu, gdyż nie wiecie jak miało być i czasem to para młoda własnie tak ustaliła z obsługą elementy wesela;

Drodzy goście to wy macie spowodować, że Młoda Para będzie szczęśliwa i zadowolona i to wy tworzycie atmosferę na weselu – powinniście dać z siebie radość, pozytywną energię, satysfakcję – oni się przecież bardzo starali, aby Wam również ten dzień umilić.

CZĘSTO ZAPOMINAMY, ŻE MAMY SIĘ WESELIĆ RAZEM Z MŁODĄ PARĄ I ZAPEWNIĆ JEJ WESOŁY, SZCZĘŚLIWY DZIEŃ

To przedewszystkim para młoda jest gwiazdą tego dnia i wieczoru i to wokół nich powinno się wszystko kręcić tego dnia – na bok powinny pójść waśnie rodzinne, antypatie towarzyskie, własne gusta czy muzyczne upodobania gdyż tak naprawdę wszystko jest wcześniej uzgodnione na wcześniejszych spotkaniach i często twierdzać, że muzyka jest nie taka sprawiacie przykrość samej parze młodej.

Warto zrobić parze młodej jakąś niespodziankę na ślubie, czymś ich zaskoczyć. To wy drodzy goście znacie ich najlepiej i warto szepnąć dj-wi słowka aby razem sprawić młodym wielką radość.

Na jednym weselu, na którym przyjaciele przygotowali młodej parze śmieszną prezentację multimedialną z dowcipnym tekstem ilustrującym ich zdjęcia od czasów narodzin, aż do przedednia ślubu.

Wszyscy pokładali się ze śmiechu – takiej niespodzianki się nie zapomina a pamiątka ze ślubu będzie niepowtarzalna.

Kwestia wykazania się troszkę kreatywnością i wyobraźnią oraz wiadomo chęcią.

My również staramy się podpowiadać i sugerować nietypowe rozwiązania.

Inny temat wart poruszenia to oczepiny.

Ten zwyczaj wszyscy znają i cóż z tego?

Jakże często zdarza się proszenie przez pary młode panien i kawalerów na środek sali – zadbajmy o to by mogli sieszyć sie każdą chwilą i bawmy się na parkiecie.

Warto pamiętac aby bawić się szczerze bo skoro Młodzi już się tak bardzo o wszystko starają i martwią – dajmy im odczuć, że nie robili tego na darmo i że zostali przez WAS – GOŚCI – docenieni. Wszyscy będą szczęśliwsi.

Miłym, a według mnie oczywistym gestem, jest podziękowanie Młodym po weselu – osobiście, telefonicznie, kartką, e-mailem, jakkolwiek… byle nie zapomnieć:)


 

Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: